´╗┐TURNIEJE FTS 2014/2015
KALENDARZ (Zaktualizowano : 04.11.2015 15:27)
Data Nazwa Typ Kat. ID WDSF
10.05.2014 ZabrzeINTERNATIONAL DANCE FESTIVAL ZABRZE INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT 46773
11.05.2014 ZabrzeINTERNATIONAL DANCE FESTIVAL ZABRZE OPEN STANDARD ADULT 46398
07.06.2014 OlsztynXXI RAY ROSE Polish Open Championships - Rejestracja WORLD OPEN STANDARD ADULT 46774
XXI RAY ROSE Polish Open Championships OPEN STANDARD SENIOR I 46399
XXI RAY ROSE Polish Open Championships OPEN STANDARD SENIOR III 46400
08.06.2014 OlsztynXXI RAY ROSE Polish Open Championships WORLD OPEN LATIN ADULT 46775
XXI RAY ROSE Polish Open Championships OPEN LATIN SENIOR I 46401
XXI RAY ROSE Polish Open Championships OPEN STANDARD SENIOR II 46402
22.06.2014 Elbl─ůgTTS Pierwszy Krok Wojew├│dzki Klasy FGH -
13.09.2014 Elbl─ůgMistrzostwa Polski FTS FORMACJI TANECZNYCH Kwalifikacje do Mistrzostw ┼Üwiata i Europy 2014 i 2015 - WDSF do 15 lat ST do 15 lat LA pow.15-ST pow.15-LA WYNIKI
14.09.2014 GdańskPUCHAR POLSKI PÓŁNOCNEJ FTS PUCHAR REGIONÓW - kwalifikacyjny Klasy EDC WYNIKI-PDF
27.09.2014 Jelenia G├│raKARKONOSZE OPEN WORLD OPEN LATIN ADULT WYNIKI-LIVE
KARKONOSZE OPEN OPEN STANDARD - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 SENIOR I, DZIECI II, JUNIOR I, JUNIOR II, MŁODZIEŻ RESULTS-PDF
WYNIKI-PDF
28.09.2014 Jelenia GóraKARKONOSZE OPEN INTERNATIONAL OPEN STANDARD - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 ADULT, DZIECI I, JUNIOR I, JUNIOR II, MŁODZIEŻ WYNIKI-LIVE
RESULTS-PDF
WYNIKI-PDF
04.10.2014 KoronowoOTTS O Puchar Burmistrza Koronowa, GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA PUNKTOWY FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 Klasy E-B, JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ STARSZA, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
11.10.2014 KwidzynXVII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna, GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA PUNKTOWY FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 Klasy E-B, JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ STARSZA, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
17.10.2014 Elbl─ůg15th INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL BALTIC CUP OPEN ADULT RS, YOUTH, JUNIOR II, JUNIOR I, JUVENILES WYNIKI-LIVE
RESULTS-PDF
WYNIKI-PDF
18.10.2014 Elbl─ůg15th INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL BALTIC CUP WORLD OPEN STANDARD ADULT, YOUTH U21, YOUTH, JUNIOR II, JUNIOR I, JUVENILES WYNIKI-LIVE
RESULTS-PDF
WYNIKI-PDF
19.10.2014 Elbl─ůg15th INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL BALTIC CUP INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT, YOUTH U21, YOUTH, JUNIOR II, JUNIOR I, JUVENILES WYNIKI-LIVE
RESULTS-PDF
WYNIKI-PDF
25.10.2014 Kolbudy k/GdyniOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe, GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA PUNKTOWY FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 Klasy E-B, MŁODZIEŻ, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
25-26.10.2014 SzczecinTurniej Ta┼äca Towarzyskiego Z┼üOTY JESIENNY LI┼Ü─ć PUNKTOWY FTS Klasy E-C WYNIKI-LIVE
08.11.2014 WarszawaXV DANCE FESTIVAL POLISH CUP INTERNATIONAL OPEN LATIN, OPEN STANDARD ADULT, SENIOR I WYNIKI-LIVE RESULTS-PDF
MISTRZOSTWA POLSKI FTS PAR DOROSŁYCH W KLASACH A i B LATIN DOROŚLI WYNIKI-PDF
09.11.2014 WarszawaXV DANCE FESTIVAL POLISH CUP INTERNATIONAL OPEN STANDARD ADULT WYNIKI-LIVE RESULTS-PDF
MISTRZOSTWA POLSKI FTS PAR DOROSŁYCH W KLASACH A i B STANDARD DOROŚLI WYNIKI-PDF
11.11.2014 KaliszMISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu Tańcach Juniorów Młodszych i w 8 tańcach Dzieci Starszych, EKTRAKLASA TANECZNA FTS MISTRZOSTWA POLSKI FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 DZIECI II, JUNIOR I, JUNIOR II, MŁODZIEŻ, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
11.11.2014 KaliszAKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI FTS MISTRZOSTWA POLSKI FTS MŁODZIEŻ AKADEMICKA - proszę sprawdzić godziny rozpoczęcia ! WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
15.11.2014 KołobrzegMISTRZOSTWA POLSKI FTS Dzieci Starszych i Juniorów Młodszych, Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego OPEN, klasy H-F DZIECI II, JUNIOR I WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
16.11.2014 KołobrzegGPP EKSTRAKLASA TANECZNA, Puchar Województwa OPEN, punktowy FTS JUNIOR II, MŁODZIEŻ STARSZA, klasy E-A WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
22.11.2014 BrodnicaIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brodnicy PUNKTOWY FTS Klasy E-A WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
29.11.2014 PrzeźmierowoMikołajkowy OTTT, GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA PUNKTOWY FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 JUNIOR II, MŁODZIEŻ STARSZA WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
30.11.2014 KoszalinMISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ FTS, MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OPEN DZIECI I i II, JUNIOR I i II, MŁODZIEŻ I i II, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
30.11.2014 WałbrzychMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ OPEN Kwalifikacje do MP FTS 2015, PUCHAR REGIONU DZIECI I i II, JUNIOR I i II, MŁODZIEŻ I i II, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
6.12.2014 Żukowo k/GdańskaIV OTTT o o Puchar Burmistrza Żukowa - GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015, kwalifikacyjny, wojewódzki JUNIOR II, MŁODZIEŻ STARSZA, Klasy H-A WYNIKI-LIVE
ZGŁOSZENIA
7.12.2014 SzczecinGRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA TANECZNA PUNKTOWY FTS, OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 JUNIOR II, MŁODZIEŻ STARSZA WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
7.12.2014 IławaOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka PUNKTOWY FTS Klasy E-A WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
7.12.2014 BochniaOTTS o Pierscień Świętej Kingi
Otwarte Mistrzowstwa Województwa Małopolskiego
GPP EKSTRAKLASA TANECZNA FTS
OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 DZIECI I i II, JUNIOR I i II, MŁODZIEŻ I i II, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
20.12.2014 Kolbudy k/GdyniMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO OPEN - kwalifkacje do Mistrzostw Polski FTS 2015 DZIECI I i II, JUNIOR I i II, MŁODZIEŻ I i II, DOROŚLI WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
21.12.2014 SzczecinekMikołajkowy Turniej Tańca PUNKTOWY FTS Klasy E-A WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
11.01.2015 WarszawaPUCHAR POLSKI w klasach B i A PUNKTOWY FTS i KWALIFIKACYJNY Klasy G-A WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
18.01.2015 Tarnowo PodgórneFESTIWAL TAŃCA INTEGARCJA 2015 PUNKTOWY FTS Klasy E-B, OPEN WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
7-8.02.2015 Ruda ┼Ül─ůskaMISTRZOSTWA POLSKI FTS - STANDARD
GPP EKSTRAKLASA FTS - LATIN
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy 2015 - WDSF
GPP EKS.FTS
JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ STARSZA, DOROŚLI, SENIOR I, SENIOR II, SENIOR III WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
WYNIKI-PDF
21-22.02.2015 Elbl─ůgMISTRZOSTWA POLSKI FTS - LATIN
Mistrzostwa Polski PD - STANDARD, LATIN
GPP EKSTRAKLASA FTS - STANDARD
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy 2015 WDSF JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ STARSZA, DOROŚLI, SENIOR I, SENIOR II, SENIOR III, PD ST, PD LA WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
WYNIKI-PDF
21-22.02.2015 Elbl─ůgOTTS przy MISTRZOSTWACH POLSKI FTS punktowy FTS 12-13E, 12-13D, pow.15C, 10-11E, 14-15E, 14-15C WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
WYNIKI-PDF
28.02-01.03.2015 WałbrzychMISTRZOSTWA POLSKI FTS - w 10-ciu Tańcach
Turnieju Towarzysz─ůcego MP w 10 ta┼äcach FTS o Puchar Szko┼éy Ta┼äca CORDEX
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy 2015 - WDSF JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ STARSZA, DOROŚLI, SENIOR I, SENIOR II, SENIOR III WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
7.03.2015 SzczecinekOTTS "O Memoria┼é Barbary Krzy┼╝anowskiej-KsokÔÇť GPP EKSTRAKLASA FTS punktowy FTS, GPP EKST.FTS H-B, M┼üODZIE┼╗ (16-20) WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
8.03.2015 SzczecinOGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "O KWIAT KROKUSA" punktowy FTS WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
14.03.2015 SianówCHARYTATYWNY OGÓLNOPOLSKI TURNIJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO PASJA CUP punktowy FTS WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
15.03.2015 Środa WielkopolskaII OTTT Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS 2015 punktowy FTS, GPP EKST.FTS klasy E-B
JUNIOR II
MŁODZIEŻ
MŁODZIEŻ II
DOROŚLI
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
21.03.2015 Kamień PomorskiXI WIOSENNY TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO POD PATRONATEM BURMISTRZA KAMIENIA POMORSKIEGO punktowy FTS WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
21.03.2015 OstródaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2015 punktowy FTS klasy E-B
SENIOR II i III OPEN
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
22.03.2015 RumiaOTTS O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RUMI
GPP EKSTRAKLASA FTS
punktowy FTS, GPP EKST.FTS klasy E-B
MŁODZIEŻ(16-20) JUNIOR II
Senior I open
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
28.03.2015 EłkVI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ełku punktowy FTS klasy E-A WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
29.03.2015 E┼ékII Festiwal Ta┼äca Warmii i Mazur oraz Podlasia Par Rekreacyjnych wojew├│dzki WMZST klasy HGF, soli┼Ťci ZG┼üOSZENIA
29.03.2015 TczewOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Tczew punktowy FTS klasy E-B
DOROŚLI Open
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
28.03.2015 Łazy k/WarszawyGD Dance Show 2015 wojewódzki MZTSport
punktowy FTS
GPP EKST.FTS
klasy G,F
klasy E-B
MŁODZIEŻ
DOROŚLI
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
29.03.2015 Łazy k/WarszawyGD Dance Show 2015 wojewódzki MZTSport
punktowy FTS
GPP EKST.FTS
klasy H-F
klasy E-B
JUNIOR II
MŁODZIEŻ II
WYNIKI LIVE
WYNIKI-PDF
29.03.2015 BydgoszczKujawsko Pomorska Liga Taneczna 2015 wojew├│dzki KPZTS Klasy FGH
Soli┼Ťci
WYNIKI HTML
11.04.2015 WrocławOTTT HASTON CUP
GPP EKSTRAKLASA FTS
punktowy FTS, GPP EKST.FTS klasy E-B
JUNIOR II
MŁODZIEŻ
MŁODZIEŻ II
DOROŚLI
ZGŁOSZENIA
11.04.2015 Wikielec k/IławyVII OTTS o PUCHAR WÓJTA GMINY IŁAWA punktowy FTS ZGŁOSZENIA
12.04.2015 GdańskWiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego BLACK DANCE punktowy FTS ZGŁOSZENIA
18.04.2015 NowogardXII Nowogardzkie Spotkania Taneczne punktowy FTS ZGŁOSZENIA
18.04.2015 SierpcHOLLYWOOD CUP 2015 punktowy FTS, GPP EKST.FTS klasy E-B
JUNIOR II
MŁODZIEŻ II
ZGŁOSZENIA
18.04.2015 Miko┼éajkiXV MI─śDZYNARODOWY FESTIWAL TA┼âCA TROPICANA CUP 2015 WDSF OPEN LATIN ADULT
YOUTH
ZGŁOSZENIA
19.04.2015 Miko┼éajkiXV MI─śDZYNARODOWY FESTIWAL TA┼âCA TROPICANA CUP 2015 WDSF OPEN STANDARD ADULT
YOUTH
ZGŁOSZENIA
25.04.2015 My┼Ťlib├│rzTurniej Ta┼äca Sportowego nad My┼Ťl─ů wojew├│dzki ZZTSPORT Klasy FGH ZG┼üOSZENIA
25.04.2015 SopotPOMORSKI FESTIWAL TAŃCA Puchar Polski FTS Kwalifikacje do Pucharu Świata ST
punktowy FTS
DOROŚLI ST
klasy E-A
ZGŁOSZENIA
26.04.2015 SopotPOMORSKI FESTIWAL TAŃCA
Mistrzostwa Wojew├│dztwa Pomorskiego Par Przedszkolnych
wojeówdzki PZTS Pary przedszkolne ZGŁOSZENIA
26.04.2015 Elbl─ůgOg├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego JANTAR punktowy FTS ZG┼üOSZENIA
09.05.2015 SuszVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Susz Punktowy FTS klasy E-A ZGŁOSZENIA
9-10.05.2015 MiędzyzdrojeOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego "Perła Bałtyku" Punktowy FTS klasy E-A
Senior
ZGŁOSZENIA
9.05.2015 ZabrzeMI─śDZYNARODOWY FESTIWAL TA┼âCA ZABRZE 2015 WDSF INTERNATIONAL LATIN
WDSF OPEN LATIN
WDSF OPEN STANDARD
ADULT
YOUTH
JUNIOR II
ZGŁOSZENIA
10.05.2015 ZabrzeMI─śDZYNARODOWY FESTIWAL TA┼âCA ZABRZE 2015 WDSF OPEN STANDARD
WDSF OPEN STANDARD
WDSF OPEN LATIN
ADULT
YOUTH
JUNIOR II
ZGŁOSZENIA
16.05.2015 WarszawaOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego FEELING 2015 wojwódzki MZTSport
punktowy FTS
klasy FGH
klasy E-A
ZGŁOSZENIA
16.05.2015 GiżyckoXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MAZURY 2015 Punktowy FTS
wojew├│dzki WMZST
klasy E-A
klasy FGH
ZGŁOSZENIA
16.05.2015 KrakówPUCHAR POLSKI FTS LATIN Kwalifikacje do Pucharu Świata LA
punktowy FTS, GPP EKS.FTS
Puchar Polski LA WYNIKI-LIVE
WYNIKI-PDF
17.05.2015 LipianyPolsko Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy punktowy FTS
wojew├│dzki ZZTSPORT
klasy E-B
klasy FGH
ZGŁOSZENIA
23.05.2015 Dziwn├│wWDSF Youth Open Standard&Latin
Słoneczny OTTS 2015
WDSF
punktowy FTS
YOUTH
klasy E-A
ZGŁOSZENIA
23.05.2015 GdyniaGrand Prix Latino Cafe wojew├│dzki PZST Klasy FGH
Senior Hobby I,II,III
ZGŁOSZENIA
24.05.2015 Jelenia GóraTurniej Tańca o Puchar Ducha Gór punktowy FTS
wojew├│dzki DZST
klasy E-B i FGH ZGŁOSZENIA
24.05.2015 WarszawaOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego BEMOWSKIE DNI TANECZNE wojwódzki MZTSport
punktowy FTS
klasy FGH
klasy E-B
ZGŁOSZENIA
30-31.05.2015 WieliczkaMI─śDZYNARODOWY TURNIEJ TA┼âCA WDSF OPEN STANDARD LATIN
punktowy FTS
wojew├│dzki MZTan
ADULT
YOUTH
ZGŁOSZENIA
30.05.2015 BydgoszczOTTT III Open Bydgoszcz Dance Cup punktowy FTS
wojew├│dzki KPZTS
klasy E-B, Open
klasy FGH
ZGŁOSZENIA
31.05.2015 SzczecinOg├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego ÔÇ×TANIEC Z GWIAZDECZKAMIÔÇŁ punktowy FTS
wojew├│dzki ZZTSPORT
klasy H-F ZGŁOSZENIA
7.06.2015 AugustówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "PROMENADA CUP 2015" punktowy FTS klasy E-A ZGŁOSZENIA
7.06.2015 RzepinOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Rzepina punktowy FTS
wojew├│dzki LZTS
klasy E-B
klasy H-F
ZGŁOSZENIA
13.06.2015 OleckoOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "LEGA DANCE CUP 2015" punktowy FTS klasy E-A
Senior II E
ZGŁOSZENIA
13.06.2015 Kobylnica/SłupskaOTTS WAKACJADA TANECZNA
GPP EKSTRAKLASA FTS
punktowy FTS, GPP EKST.FTS klasy E-B
DOROŚLI
ZGŁOSZENIA
14.06.2015 Elbl─ůgOg├│lnopolski Turniej Ta┼äca Sportowego POMOSTY punktowy FTS klasy E-A
Senior I E
Senior II E
ZGŁOSZENIA
14.06.2015 WrocławX Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego "STRAWBERRY DANCE FOREVER" punktowy FTS
OPEN
klasy E-A
JUNIOR I, JUNIOR II, MŁODZIEŻ, MŁODZIEŻ II, DOROŚLI
ZGŁOSZENIA
20.06.2015 ChojniceOTTT o Puchar Burmistrza Chojnic BEKO DANCE CUP punktowy FTS
wojew├│dzki PZTS
klasy E-B, Open
klasy FGH
ZGŁOSZENIA
21.06.2015 BydgoszczKujawsko Pomorska Liga Taneczna 2015 wojew├│dzki KPZTS Klasy FGH
Soli┼Ťci
ZGŁOSZENIA
2-3-4-5.07.2015 Elbl─ůgZgrupowanie Kadry FTS Polska
3-4.07.2015 Elbl─ůgObowi─ůzkowe Szkolenie S─Ödzi├│w Punktowych II termin
3-4.07.2015 Elbl─ůgEgzaminy S─Ödziowskie i Skrutinerskie
4.07.2015 Elbl─ůgObowi─ůzkowe Szkolenie S─Ödzi├│w Skrutiner├│w
5.07.2015 Elbl─ůgWalne Zebranie Sprawozdawczo ÔÇô Wyborcze FTS I termin godzina 13.30
II Termin godzina 14.00
Compiled by MasterDance « MasterSoft